Size bir telefon kadar yakınız
0 262 335 11 60
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

En Son Teknolojik Ürünler ve Olanaklar

Ürün portföyümüz, Panel Mobilya Üretim Çözümleri, Çok Boyutlu 5 Eksenli İşleme Merkezleri, Panel Testereler, Noktadan Noktaya İş Merkezleri ve ahşap işleme ve diğer önemli uygulamalara ayrılmış diğer makinaları kapsamaktadır.

Kalite asla dış kaynaklı değildir; bu yüzden kendi işleme tesisimize çok fazla yatırım yaptık. En ekonomik modellerden en karmaşık modellere kadar tüm ürünler Kesit Makina   beklenen yüksek standardı sağlamak için hassas olarak tasarlanmıştır. Tüm üretim süreci, garanti edilen hassasiyet ve kaliteyi sağlamak için titizlikle ve sistematik olarak kontrol edilir.

 

 

 

İhtiyaçlarınıza göre de çözümler üretiriz. Start-up işletmeler veya düşük maliyetli üretim göz önünde tutan küçük ölçekli operasyonlar olsun, yüksek otomasyonlu projeler arayan büyük ölçekli operasyonlar kurulmuş olsun; Kesit Makina her zaman üretim ihtiyaçlarınız için çözümler üretmektedir.

Hedeflerinize ulaşmada gerekli olan özel çözümleri sunarak işinizi başarıya dönüştürmeyi taahhüt ediyoruz. Makinelerimizin endüstriyel otomasyon yazılımı ve sistemi ile kesintisiz entegrasyonu, ortaklarımıza ulaşmalarına yardımcı olarak rekabet avantajlarımızı arttırmaktadır:

  • Yüksek üretim verimliliğine sahip yüksek kaliteli ürünler
  • Düşük maliyetler dolayısıyla ölçülebilir tasarruflar
  • Üretim süresini kısaltın
  • Daha iyi kazançlar için maksimum kapasite
  • Çevrim sürelerinin önemli ölçüde azaltılması

 

Kesit Makine sadece bir imalat şirketi değildir, Biz müşterilerimizin danışmanları ve iş ortaklarıyız.

Teknik uzmanlığımız, kaliteli ürünlerimiz, en son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimiz, müşteri hizmetlerindeki gücümüz, yetkili satış danışmanlığımız ve araştırma ve iş geliştirme alanındaki bağlılığımız – hepsi dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımıza sunulmaktadır. başarıya ulaşmalarında kendilerine yardımcı olmayı umuyoruz.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro